"Aš - Lietuvos pilietis"

Vasario 12 d.

• 12.05 val., 207 kab. I klasių gimnazistų viktorina „Vasario 16 -oji“.

I klasių gimnazistų viktorinos "Vasario 16 - oji" nugalėtojas Tauras Uzdila iš I B klasės, SVEIKINAME! Ačiū istorijos mokytojui Robertui Mačiuliui už viktorinos organizavimą ir mokinių paruošimą.

Vasario 13 d.

• Gimnazijos parodų salėje „Spalvų giesmė“ Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakulteto dekoratyvinės plastikos katedros tekstilės studijos I kurso studentų audimo darbai „AUDIMO ABC“.
  • Gimnazijos 1 aukšto ir klasių bendruomenių kabinetų durų dekoratyvinis apipavidalinimas „Tautiniai raštai mano rankose atgyja“.
  • Dalyvaujame respublikinėje pilietinėje akcijoje „Iškelk trispalvę lange“.
  • Vasario 14 d.

• 10.35 ir 11.40 val. aktų salėje klasių bendruomenių foto sesija „Pasipuošę tautiškai“.

Vasario 15 d.

• 8.00 val. gimnazijos vidiniame kiemelyje 20 VARPO dūžių 1918 m. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarams, LR Himnas, „Lietuva, brangi“, „Lietuviais esame mes gimę“.
    • 10.35 val. aktų salėje muzika, dainos, pokalbiai prie arbatos „Pilietinės iniciatyvos giliai palietusios mane“.
    • Pertraukų metu parodų salėje „Spalvų giesmė“ pilietinė akcija „Aš Lietuvą lipdau po gabalėlį“ (J. Marcinkevičius. Mindaugas). Gimnazijos bendruomenės mintys: geltona (cituoju Lietuvą...), žalia (man gera gyventi Lietuvoje, nes.....), raudona (šimtmečio žmogus yra...).

Vasario 16 d.

• Individualus gimnazijos bendruomenės narių dalyvavimas pilietinėje akcijoje „Uždek žvakutę ant savanorio kapo“.

Kovo 5 – 9 d.

• Literatūrinės – istorinės – kultūrinės  varžytuvės III klasių gimnazistams „Pažink Lietuvą“

1 vieta - Viktorija Jankauskaitė (III B) 2 vieta - Kamilė Kačiušytė (III A) 3 vieta - Vidas Krušinskas (III C) Padėka už parodytas žinias - Dinai Ramanauskaitei (III D) ir Gabrielei Mulevičiūtei (III E) Varžytuvių organizatorės mokytojos Vilija Vilkienė ir Aurelija Gasiūnaitė. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame mokytojoms!

Kviečiame ir kitus Lietuvos gimnazistus išspręsti viktorinos užduotis.

Kovo 6 d.

• Viktorina "Matematika Lietuvos šimtmetyje" II klasių gimnazistams

Viktorinos "Matematika Lietuvos šimtmetyje" nugalėtojai II A klasės gimnazistai: Ieva Balaišytė, Ieva Vizgaudytė, Dainius Juškys, Dominykas Bukauskas, Tadas Simanauskas. Sveikiname! Ačiū matematikos mokytojams - Linai Pūraitei, Ingridai Bakutienei, Algimantui Sipavičiui už viktorinos paruošimą ir organizavimą, mokinių paruošimą.

Kviečiame ir kitus Lietuvos gimnazistus išspręsti viktorinos užduotis.

Kovo 9 d.

• 8.00 val. gimnazijos vidiniame kiemelyje:
      - akcija „Gyvasis tautos žiedas“
      - 1918 m. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų 20 VARPO dūžių 1991 m. Lietuvos nepriklausomybės Akto signatarams ir Lietuvai
      - LR Himnas.
    • 10.35 val. ir 11.40 val. (ilgųjų pertraukų metu) aktų salėje filmo „Mano Lietuva 100“ peržiūra.
    • Visų pertraukų metu parodų salėje „Spalvų giesmė“ pilietinė akcija „Aš Lietuvą lipdau po gabalėlį“ (J. Marcinkevičius. Mindaugas). Gimnazijos bendruomenės mintys: geltona (cituoju Lietuvą...), žalia (man gera gyventi Lietuvoje, nes.....), raudona (šimtmečio žmogus yra...).

Kovo 11 d.

10 val.  Šv. Mišios Kauno šv. Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčioje (Nepriklausomybės a. 14 A).
    10.30 val.  Šv. Mišios Kauno arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1).
    11.30 val. Visuomeninių organizacijų eisena nuo Kauno arkikatedros bazilikos į Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelį.
    11.40 val. Varpų muzikos koncertas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.
    12 val.  Iškilmingas minėjimas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.
    12.40 val. Žygis „Apjuoskime Kauną trispalve“. Startas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje ir Nepriklausomybės aikštėje. Finišas Rotušės aikštėje.
    13.20 val.  Flashmobas „Mano kraštas“ Rotušės aikštėje.
    13.30 val.  Šventinis koncertas „Dainuoju Lietuvą“ Rotušės aikštėje. Dalyvaus  Vidas Bareikis, „Baltasis Kiras“, „Melo-M“ su Liepa Mondeikaite, „The Station“. Instaliacija „Mano Lietuva po 100 metų".
    13.30.val.  Lietuvos televizijos konkurso „Dainų dainelė“ Kauno miesto laureatų ir svečių koncertas „Dainelė ir pavasaris'“ VDU salėje (S.Daukanto g. 28).
    16 val. Vyčio Kryžiaus ordino vėliavos nuleidimo ceremonija Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.
    21 val.  „Eurovizijos“ finalo transliacija ekrane Rotušės aikštėje.

Kovo 30 d.

• Projektas „Mokykla – Europos parlamento ambasadorė“. Plakatų paroda „Minties laisvė“

100 linkėjimų Lietuvos gimnazistams

2B Linkėjimas