ABSOLVENTE,

Maloniai kviečiame TAVE į Kauno „Varpo“ gimnazijos  ALUMNI klubo steigiamąjį susitikimą 2017 metų lapkričio 24 d. 13.00 val. Tikime, kad TAU malonu sugrįžti į savo mokyklą ir pasidalinti įgyta patirtimi ar pasimėgauti bendravimu su mokykliniais draugais ir pažįstamais.

Apie atvykimą maloniai prašome pranešti iki lapkričio 22 d. el. adresu gritasuk@gmail.com arba tel. 861021828

Gimnazijos bendruomenės ir absolventų bendradarbiavimo galimybės

Susitikimai su gimnazistais saviugdos valandų metu

Saviugdos valandos gimnazistams vyksta kiekvieną ketvirtadienį:

4 pamoka (10.55 – 11.40 val.) – IV klasių gimnazistams;

5 pamoka (12.05 – 12.50 val.) – III klasių gimnazistams;

6 pamoka (13.00 – 13.45 val.) – II klasių gimnazistams;

7 pamoka (13.55 – 14.40 val.) – I klasių gimnazistams.

Susitikimai gali vykti vienos klasių grupės srautui aktų salėje arba vienos klasės gimnazistams klasėje. Susitikimų temos: karjera, asmeninė Jūsų patirtis, profesijų galimybės, komunikacija, psichologija ir kt.

Ekskursijos gimnazistams įstaigose, įmonėse, kuriose Jūs dirbate

Iš anksto suderinus abiems pusėms patogiu laiku, nurodant, kiek žmonių galite priimti vienu metu.

Galimybė vertinti MIP ir MGP

MIP (Mokinio individualus projektas); MGP (Mokinių grupinis projektas). Mokslo metų eigoje kiekvienas mokinys parengia projektą ir jį pristato bendruomenei gegužės mėnesį. Projektą vertina mokiniui padėjęs pasiruošti mokytojas ir nešališkas vertintojas (tokiu galėtumėte būti Jūs).

Vienos ar dviejų dienų praktika gimnazistams įstaigoje, įmonėje, kurioje Jūs dirbate

Galimybė įsteigti prizą dalykiniams gimnazistų protmūšiams

Mokslo metų eigoje organizuosime tris dalykinius protmūšius gimnazistams: gamtos mokslų, tiksliųjų mokslų, kalbų. Būtų malonu, jeigu gimnazistai galėtų dalykiniame protmūšyje kautis dėl Jūsų įsteigto prizo. Lentelėje reikėtų parašyti, kuriai dalykinei sričiai galite įsteigti prizą ir kokį.

Galimybė parengti temines užduotis renginiui „Alumnų IŠŠŪKIS gimnazistams“

Tai Jūsų pasirinkta tema pateikti klausimai, užduotys gimnazistams, į kuriuos jie komandomis galėtų atsakyti, išspręsti vienos pamokos metu.

Išsamiau informacija tel. 861021828