PROJEKTAS

EUROPOS DIENOS RENGINIAI

Gegužės 7 d.

12.05 – 12.50 val. (5 pamoka) aktų salėje

• Protų mūšis „Kultūrų įvairovė ES“, dalyvauja Kauno „Varpo“ gimnazijos, KTU gimnazijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos mokiniai. Atsakingos mokytojos – Jovita Damijonaitienė, Rita Misiūnienė.
  • Filmo „ES mūsų gyvenime“ (apie ES kasdienybę Kauno miesto mokinių gyvenime) premjera. Atsakinga mokytoja Daiva Cibulskienė, jaunieji ambasadoriai.

10.55 – 11.40 val. (4 pamoka) 326 kab.

• Asmeninės patirties pristatymai „Keliaujame po Europą“ (gimnazistų kelionių įspūdžiai apie aplankytas ES šalis). Atsakinga mokytoja Skaistuolė Šimkevičienė.

Gegužės 8 d.

9.50 – 10.35 val. (3 pamoka) 217, 308 kab.

• Asmeninės patirties pristatymai „Keliaujame po Europą“ (gimnazistų kelionių įspūdžiai apie aplankytas ES šalis). Atsakingos mokytojos Pranė Stankevičienė, Ramunė Krygerienė.

12.05 – 12.50 val. (5 pamoka) 308 kab.

• Asmeninės patirties pristatymai „Keliaujame po Europą“ (gimnazistų kelionių įspūdžiai apie aplankytas ES šalis). Atsakinga mokytoja Ramunė Krygerienė.

13.00 – 13.45 val. (6 pamoka)

• Asmeninės patirties pristatymai „Keliaujame po Europą“ (gimnazistų kelionių įspūdžiai apie aplankytas ES šalis). Atsakinga mokytoja Pranė Stankevičienė.

Gegužės 9 d.

• Video sveikinimai Lietuvos europarlamentarams, švietimo įstaigoms Europos dienos proga. Atsakinga mokytoja Daiva Cibulskienė, jaunieji ambasadoriai.

9.50 – 10.35 val. (3 pamoka) 217 kab.

10.55 – 11.40 val. (4 pamoka) 217 kab.

• 11:40 – 12.05 val. (ilgoji pertrauka)

„Kaip ir kuo vaišinasi ES piliečiai?“ (klasių bendruomenės pristato pasirinktos ES šalies kulinariją, vaišina vieni kitus atsineštais produktais)

2, 3, 5, 6, 7, 8 pamokos

• Asmeninės patirties pristatymai „Keliaujame po Europą“ (gimnazistų kelionių įspūdžiai apie aplankytas ES šalis). Atsakinga mokytoja Jovita Damijionaitienė

Gegužės 10 d.

13.55 – 14.40 val. 317 kab.

• Matematinės rungtynės „Byra pinigai – ES biudžetas“ (I kl.gimnazistai (po 2 iš kiekvienos klasės) kovoja dėl šokoladinių pinigų puodo, kas greičiau atsakys į 10 klausimų apie ES biudžetą, naudojantis kompiuteriu ir EP leidinių bibliotekėle). Atsakingas mokytojas Algimantas Sipavičius