Šiandien, 2017 m. birželio 16d. 13:00 val. susirinkimas (dėl bendros tvarkos ir sutarčių pasirašymo). Dalyvauja įstojusiųjių mokinių tėvai ir patys mokiniai (pageidautina).
Vieta: Aktų salė
(abėcėlės tvarka)
Nr. | Mokinio pavardė, vardas |
1. | Andriukaitytė Ugnė |
2. | Bacevičiūtė Gabrielė |
3. | Balaišis Pijus |
4. | Balaišytė Greta |
5. | Bareiša Augustas |
6. | Bidvaitė Aistė |
7. | Bieliauskaitė Vanesa |
8. | Burbulytė Paulina |
9. | Butkutė Miglė |
10. | Ciprisevičiūtė Kamilė |
11. | Dabašinskaitė Eglė |
12. | Damašiūtė Gabija |
13. | Družinas Karolis |
14. | Garmutė Meda |
15. | Gavrilčikas Simas |
16. | Jakubavičiūtė Kotryna |
17. | Kalinauskaitė Ieva |
18. | Kasiulynas Emilis |
19. | Kašinskas Rokas |
20. | Kauliūtė Greta |
21. | Kaupmanaitė Airima |
22. | Kazakevičius Mantas |
23. | Kažemekaitis Titas |
24. | Kimbirauskas Klaudijus |
25. | Kliūčius Nauris |
26. | Kogaitė Gintarė |
27. | Kučinskas Ignas |
28. | Lazaitytė Radvilė |
29. | Lietuvnikaitė Luknė |
30. | Lukoševičiūtė Vaiva |
31. | Makarevičiūtė Gaivilė |
32. | Matonytė Danielė |
33. | Muravjovaitė Vestina |
34. | Narkevičiūtė Kamilė |
35. | Narkevičiūtė Roberta |
36. | Naruševičius Žygimantas |
37. | Petkevičius Rokas |
38. | Pileckis Arnas |
39. | Pučinskaitė Gabrielė |
40. | Ramanauskaitė Gabrielė |
41. | Samuolytė Milda |
42. | Savickas Vytis |
43. | Sergėjėva Adriana |
44. | Sipavičiūtė Gabrielė |
45. | Stanislauskas Arminas |
46. | Sviderskis Rokas |
47. | Šantaras Kajus Kristupas |
48. | Šemiotaitė Agnė |
49. | Šeštokaitė Karolina |
50. | Štaras Rokas |
51. | Tambakevičius Arvydas |
52. | Urbonavičius Kipras |
53. | Uzdila Aldas |
54. | Uzdila Taurantas |
55. | Žukas Mantas |
(abėcėlės tvarka)
Nr. | Mokinio pavardė, vardas |
1. | Ambrazaitytė Diana |
2. | Andriušaitytė Urtė |
3. | Anglickas Dovydas |
4. | Astrauskaitė Luka |
5. | Bartkevičius Danielius |
6. | Blinovaitė Emilija |
7. | Černiauskas Nedas |
8. | Čiužas Lukas |
9. | Dirsytė Austė |
10. | Drulia Denas |
11. | Dvirnaitė Viltė |
12. | Grenda Justas |
13. | Grigelis Edvinas |
14. | Jaruševičius Ugnius |
15. | Jocas Justinas |
16. | Juzėnas Titas |
17. | Kalesninkas Airidas |
18. | Kalinauskaitė Evelina |
19. | Kasparavičiūtė Vanesa |
20. | Kastėnaitė Evelina |
21. | Kazlovas Dominykas |
22. | Kelmelis Arnedas |
23. | Kišonaitė Eglė |
24. | Klimas Danielius |
25. | Kulytė Vanesa |
26. | Kunigonis Ignas |
27. | Leonavičius Gvidas |
28. | Lyberis Rytis |
29. | Lukoševičiūtė Vaiva |
30. | Markevičius Robertas |
31. | Matusevičiūtė Amanda |
32. | Mikelkevičius Audrius |
33. | Partikaitė Eglė |
34. | Paukštytė Justė |
35. | Pažemeckaitė Rimantė |
36. | Petrulionis Šarūnas |
37. | Petrulis Joris |
38. | Rajunčius Matas |
39. | Ražaitė Deimantė |
40. | Sasnauskaitė Kamilė |
41. | Silickas Gerdas |
42. | Sindaravičiūtė Ugnė |
43. | Stasionis Mykolas |
44. | Šaltenytė Aurelija |
45. | Šukys Adrijus |
46. | Tupikovskytė Eglė |
47. | Ulevičius Dovydas |
48. | Vaivilavičius Lukas |
49. | Vidolis Karolis |
50. | Vilkelis Mantvydas |
51. | Zubavičius Dominykas |
52. | Želvytė Ugnė |
53. | Žilvytytė Dalia |
Nr. | Mokinio pavardė, vardas | Pastaba |
1. | Arlauskas Tadas | Priimtas į II A (Europinę) klasę |
2. | Adomaitytė Jogailė | Priimta į II B (Europinę) klasę |
3. | Draskinytė Karolina
|
Priimta į II B (Europinę) klasę |
4. | Renita Ramanauskaitė
|
Priimta į III C (Europinę) klasę |
Džiaugiamės, kad tapote mūsų bendruomenės nariais…
Rugpjūčio mėn. 28 d. 10.00 val. gimnazijos internetinėje svetainėje (www.varpas.kaunas.lm.lt) bus paskelbti tikslūs ir galutiniai sąrašai (kl.vadovas, kabinetas, kt.), rugsėjo 1-osios šventės programa.