Svarbi informacija stojantiems į „Varpo” gimnaziją
2017-05-15
XXXIV Laidos abiturientų paskutinio skambučio šventė
2017-05-19
Rodyti visus

Gimnazistė Gertrūda Gudaitė laimėjo 2 vietą Europos parlameno nario Bronio Ropės inicijuotame mokinių piešinių bei nuotraukų konkurse „Kuriu ateities Europą“

Minint gegužės 9-ąją, Europos dieną, Europos Parlamento narys Bronis Ropė inicijavo moksleivių piešinių bei nuotraukų konkursą „Kuriu ateities Europą“. Džiugu, kad vaikai Lietuvoje ne tik puikiai žino Europos Sąjungą, jos vertybes, šalis nares, išmano jų istorinį paveldą, bet ir yra tokie meniški, įžvalgūs ir aktyvūs. Konkursui darbus atsiuntė daugiau nei 350 įvairaus amžiaus mokinių iš visos Lietuvos. Daugiausia darbų gauta iš Kauno miesto ir rajono, Ignalinos, Švenčionių bei Šilalės savivaldybių. Konkurso darbų vertinimo komisija išrinko 16 pirmosios vietos nugalėtojų: 10 piešinių ir 6 nuotraukų autoriai bus apdovanoti vizitu į Europos Parlamentą Bronio Ropės kvietimu. Kiti dalyviai bus apdovanoti antrosios ir trečiosios vietos prizais, tad pralaimėjusių šiame konkurse tiesiog nėra. Nugalėtojų apdovanojimo ceremonija vyks gegužės 26 d., penktadienį, 11 val., Klaipėdos Universitete, Aula Magna AK-1 auditorijoje (Klaipėda, H. Manto g. 84).

Gimnazistės mokytoja Violeta Mikalajūnaitė