Skelbiama gimnazijos bendruomenės akcija

„Papuoškime kalėdinę eglutę“

Prašome visų gimnazijos bendruomenės narių (mokinių, mokytojų, administracijos ir techninių darbuotojų) atnešti įvairių dydžių mėlynų ir auksinių burbulų, bei mėlynų ir auksinių kaspinėlių kalėdinei eglutei papuošti. Žaislus atneškite iki gruodžio 10 d. į tikybos (325), etikos (326) ar pavaduotojos Gritos (227 A) kabinetus.

Grožį kurkime kartu!!!

„Gerumo pertrauka“

2018 m. gruodžio 11 d.

10.35– 11.10 val. aktų salėje

Kviečiame dalyvauti

Akcijoje „Kalėdinis pyragas“

Prašome iškepti pyragus ir juos parduoti – pirkti. Surinktos piniginės lėšos bus perduotos „Maltos ordinui“, siekiant pamaitinti vargstančius senolius.

Akcijoje „Angelo pėdos“

Prašome parengti po 1 dovanų maišelį (nuo klasės) Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos auklėtiniams. Dovanų maišelyje turėtų būti saldainių (100 g.), šokoladas, kanceliarijos reikmenys, žaidimas, šiltas šalikas, kepurė, pirštinės ar kojinės.

Išdalinti gyvenimai niekada nelieka tušti,

nes gerumas grįžta su dar didesne meile.

Ačiū, kad nepavargstate būti geri.

Dorinio ugdymo, dailės, technologijų, lietuvių kalbos

kūrybinės dirbtuvės

„ADVENTO MEDITACIJOS“

Dalyvauja I B ir I C klasių gimnazistai

Gruodžio  16 d. 13.00 – 14.40 val. aktų salėje

adventas

PROGRAMA

13.00 – 13.45 val. kūrybinių dirbtuvių dalyvių ir Kauno Šv. Antano Paduviečio bažnyčios kunigo Stasio Blinstrubio pokalbis apie adventą, susikaupimas kūrybiniam darbui.

13.45 – 14.40 val. – kūrybinės dirbtuvės: atviručių gamyba, laiško angelui rašymas.

REZULTATAI

Mokinių individualiai sukurtos atvirutės su laiško angelui tekstais bus padovanotos Kauno Šv. Antano Paduviečio bažnyčios parapijos vienišiems žmonėms.

Gruodžio 17 d. 10.00 val.

Labdaros popietė „Angelo pėdos“

skirta Kauno Jono Laužiko  specialiosios mokyklos auklėtiniams

angelasangelasangelas

Programa

Svečių sutikimas

Sveikinimai

Vaišės

Žaidimai, Kalėdų senio dovanos

Organizuoja I A klasės bendruomenė

Gerumas – kalba, kuria gali kalbėti nebyliai ir kurios gali klausyti kurtieji. (K. N. Bouvis)

Gruodžio 20 d. 12.00 val. aktų salėje

gimnazijos bendruomenės kalėdinė popietė

„Auginkime gerumą savyje“ .