PROGRAMA

Kauno „Varpo” gimnazija

Balandžio 25d. (antradienis) 14.00 val.

 

*

Kauno Juozo Grušo meno gimnazija ir MTKC

Teatro trupė „Saulės vaikai“

Spektaklis „Pamestas meškiukas“

pagal David Mckee knygą „Elmerio nuotykiai“

Vadovė Erika Gylienė

*

Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla

 Lėlių teatro būrelis „Prakalbink lėlę“

Pasirodymas  „Dainavimo pamoka“

Vadovė Vida Petrauskaitė – Dagilienė

*

Senamiesčio pradinė mokykla

Dramos studija „Džiugenėlė“

Sceninė kompozicija „Svarbiausia – būti savimi“

Vadovė Aušra Reklaitienė

*

Kauno Kovo 11-osios gimnazija

Teatro būrelis „Aitvaras“

Spektaklis „Peštukai ir nykštukai“

pagal Kazio Sajos pasaką – apysaką „Ei, slėpkitės!“

Vadovė Danutė Petrauskienė

*

Kauno Milikonių pagrindinė mokykla

Dramos studija „MES – MŪSŲ!“

Kompozicija eilėraščių motyvais „Gaidžio metų linksmybės“

Vadovė Birutė Prekevičiūtė – Meškauskienė

*

Kauno tautinės kultūros centras

Teatro studija „Skrynios teatras“ 2gr.

Pasirodymas „Linksmi paišdykavimai“, remiantis smulkiąja lietuvių liaudies kūryba

Vadovė  Raimonda Birštonienė

*

Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla

Dramos būrelis „Vieversėliai“

Spektaklio ištrauka pagal B. Jauniškio pasaką „Vilkas ir daug ožiukų“

Vadovė Valerija Magelinskienė

*

Kauno Choreografijos mokykla

Šokio spektaklio ištrauka

pagal Antuano de Sent Egziuperi knygą  „Mažojo princo istorija“

 

Vadovai: Algirdas Juzvikas,  Aistė Kavolienė, Justė Bukauskė, Silvija Navardauskaitė

*

Panemunės pradinė mokykla

Meninės raiškos studija „Nuojauta“

Spektaklis „Kaip surasti pavasarį“

Vadovė Daina Nemčinskaitė

*

Kauno „Žiburio“ pagrindinė mokykla. Teatro studija

Spektaklio ištrauka pagal V. Žilinskaitės apsakymą „Visos pasaulio tetos“

Vadovas Algirdas Juzvikas

*

Kauno tautinės kultūros centras

Teatro studija „Skrynios teatras“ 1gr.

Spekaklis  pagal  lietuvių liaudies pasaką „Burtininkė“

Vadovė  Raimonda Birštonienė

*

VDU „Atžalyno“ progimnazija

Dramos būrelis „Fortūna”

Ištrauka iš pasakos „Alisa stebuklų šalyje“ pagal L. Kerolį

Vadovė Aušra Jankauskaitė

*

Kauno Viktoro Kuprevičiaus pagrindinė mokykla

Kryptingo meninio ugdymo teatro 7 – ųjų klasių grupė

Etiudas „Plūduras“

Vadovas Algirdas Juzvikas

*

Kauno Milikonių pagrindinė mokykla

Dramos studija „MES – MŪSŲ ! “ 2 grupė

Kompozicija „Gyvenimas yra gražus“

Vadovė Birutė Prekevičiūtė – Meškauskienė

 

KAUNO MIESTO UGDYMO ISTAIGŲ MOKINIŲ TEATRŲ

KOLEKTYVŲ KONKURSAS „TEATRASVYDIS“

PROGRAMA

Kauno „Varpo” gimnazija

Balandžio 26d. (trečiadienis) 14.00 val.

*

Kauno „Varpo“ gimnazija

 Teatro būrelis

Spektaklis „Atjunk”

Vadovė Martyna Gedvilaitė

*

Kauno Jono Jablonskio gimnazija

Teatro studija „TITLE”

Pasirodymas „Ach, tas susižavėjimas…”

Vadovė Ugnė Žirgulė

*

Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai

 Teatro grupė „2GNAS”

Etiudas „M“

Vadovas Tomas Erbrėderis

*

Kauno „Saulės” gimnazija

 Dramos studija „Čia ir dabar”

Inscenizacija „Pamestinuko išpažintis”,

pagal J.Grušo tragikomediją „Meilė, džiazas ir velnias”

Vadovė Lili Laucevičienė

*

Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai

 Teatro studija „Teatrapilis”

Spektaklis „Revizorius” pagal N. Gogolio pjesę

Vadovė Aušra Jankauskaitė

*

Kauno „Aušros“ gimnazija

 Teatras

Impovizaciniai etiudai „Aš ir aplink mane“

Vadovė Nida Vita Žilinskienė

*

Kauno Šv. Mato gimnazija

Teatro studija KUBAS

Etiudų spektaklis  Moralė“

Vadovas Tomas Erbrėderis

*

LSMU gimnazija

 Teatro studija „Pyyyp“

Eskizai spektakliui „OK“

Vadovas Andrius Kurienius

 

____________________________________________