KAUNO „VARPO“ GIMNAZIJOJE MOKSLINĖ, KARJEROS DIENA

K V I E Č I A M E !!!

Nuvykite ne tik į mokslo festivalį, bet ir į tarptautinę mokslo mugę Rugsėjo 15 d. 11 – 17 val.

K. Baršausko g. 59, KTU „Santakos“ slėnyje

Mugės palapinių miestelyje  susitiksite su demonstracijų dalyviais iš visos Lietuvos bei užsienio: Kauno teritorinės muitinės, Nacionalinio kraujo centro bei LSMU, VDU, KTU, VU ir daugeliu kitų. Krizių tyrimo centro bei LSMU medicinos fakulteto medikai suteiks galimybę išmokti teikti pirmąją pagalbą. Dalyvaus ir „Varpo“ gimnazijos komanda su demonstracija ,,Pažink save ir savo aplinką“
Atvykite ir tapkite didelės viešoje erdvėje įrengtos mokslo laboratorijos dalyviais. Galėsite eksperimentuoti, dalyvauti viktorinose, konkursuose ir varžybose, kaupti žinias.

Dalyvaukite konkurse

„Mano diena Mokslo festivalyje“ ir laimėkite!

Rengėjai kviečia visus pasidalinti savo įspūdžiais iš Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ 2017 renginių. Nufilmuokite ir parenkite kelių ar keliolikos minučių trukmės reportažą apie tai, ką matėte, išbandėte, ką sužinojote arba kas jus nustebino.
Ypač laukiami reportažai iš Tarptautinės mokslo mugės renginių Kaune. Sukurkite savo viziją: mokslišką, linksmą ar net fantastinę! Pasinaudokite mobiliuoju telefonu arba vaizdo kamera, sumontuokite ir patalpinkite savo reportažą youtube.com, Facebook ar kituose socialiniuose tinkluose, savo organizacijų interneto svetainėse.
Atsiųskite nuorodą į festivalio Facebook puslapį privačia žinute ar elektroniniu paštu: info@mokslofestivalis.eu.
Reportažai priimami iki 2017 m. spalio mėn. 5 dienos. Mokslo festivalio žiuri išrinks geriausius darbus ir apdovanos jus vertingais prizais bei festivalio suvenyrais.