Spalvu-Galerijos-logo-baltam-fone-iš-arti
Piešinių paroda “Vakar, šiandien, rytoj”
2017-10-18
varpoGimnazija_logoMelynasGeltonas
Solidarumo bėgimas
2017-10-24
Rodyti visus

3

Spalio 20 d. Kauno „Varpo“ gimnazijos bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS“.

Susitikimo metu gimnazistai diskutavo apie tai, kas yra kūrybingumas, rašymas, literatūros tekstas; svarstė skaitymo, knygos, rašytojo svarbą šiandien. Dalyviai turėjo galimybę patys tapti kūrėjais – rašė literatūrinius tekstus grupelėse, po to juos garsiai pristatė auditorijai. Sukurti ir perskaityti net penki skirtingų stilių ir žanrų literatūriniai tekstai.

Renginys skirtas „Spaliui – mokyklų bibliotekų mėnesiui“ paminėti.

Norintys susipažinti su tekstais yra kviečiami į gimnazijos biblioteką (informacinį centrą).

AČIŪ IIIA klasės mokiniams ir lietuvių kalbos mokytojai V. Vilkienei už aktyvų dalyvavimą.

Informacija atnaujinta