Fotografijų paroda „Ar mūsų gamta kaista?
2017-04-05
Sveiki sulaukę Šv. Velykų! (Mokinių darbai)
2017-04-09
Rodyti visus

Kauno „Varpo“ gimnazijos „KINO KLUBAS“ kviečia į filmą „Atkirtis“ balandžio 6 d. 17.00 val.

Kauno „Varpo“ gimnazijos „KINO KLUBAS“
kviečia į filmą „Atkirtis“ balandžio 6 d. 17.00 val. gimnazijos aktų salėje

II C klasės organizatoriai

„Atkirtis”
2014 m.  :: 107 min.  ::  JAV
Režisierius Damien Chazelle
Žanras: psichologinė drama
Amžiaus indeksas: N-13
Subtitrai: lietuvių k.

Apie filmą
Filmas „Atkirtis“ – stipri emocinė ir psichologinė drama, kurios varomąja jėga tampa dviejų pagrindinių personažų konfrontacija, stiprūs jų charakteriai, puiki aktorių vaidyba ir stilinga bei ekspresyvi džiazo muzika, prisidedanti prie visą filmą augančios įtampos kūrimo. Šiame filme muzika tampa kovos lauku, džiazo ritmai – įnirtinga emocine kova, o intriga neatslūgsta tol, kol nesugrojamas paskutinis taktas.
Devyniolikmetis būgnininkas Endriu svajoja tapti išskirtiniu džiazo muzikantu. Jis įstojo į geriausią mokyklą, atsisakė pramogų, merginos draugystės. Jis didžiuojasi tuo, kad gali būti vienas ir siekti savo tikslo. Endriu patenka į džiazo ansamblį, kuriam vadovauja Flečeris. Pedagogas taip pat apsėstas idėjos išauginti muzikos genijų, tačiau jo metodai labiau primena karo stovyklą. Endriu nori pateisinti Flečerio viltis, bet kuo toliau, tuo aiškiau, kad tai kelias į pražūtį.
Filmas kelia sudėtingus klausimus: ką galima aukoti, kad pasiektum tikslą, ar talentas visada nugali, ką galima paaukoti, kas taptum geriausias, kokia tos aukos prasmė, ar genijais gimstama ar tampama?