Ugdymo diena birželio 12 d. 12.00 – 15.00 val.

MENO IR GAMTOS PLENERAS ĄŽUOLYNE

UŽDUOTYS

Gerb. klasių vadovai, užduotims atlikti klasių mokinius suskirstykite į grupeles

1. FOTOGRAFIJA ,,Gamtos sukurtas mūsų pakoreguotas meno kūrinys“. 1 nuotrauką atsiųskite adresu daivakabl@gmail.com  iki birželio 14 d.
  2. TAPYBOS AR GRAFIKOS DARBAS „Gamtos spalvų šėlsmas“. Naudojamos priemonės: akvarelė, akrilas, popierius, drobė, vanduo, teptukai, grafikos darbui kreidelės, pieštukai ir kt. Formatas neribojamas. 1 tapybos ar grafikos darbą  pateikite dailės ar technologijų mokytojoms iki birželio 14 d.
  3. INSTALIACIJA ,,Gamtos menas“. Iš gamtoje rastų medžiagų (akmenukų, lapų, šakelių, kankorėžių, šieno, kt.), naudodami vielą, siūlus ir kt. tvirtinimo priemones, sukurkite kompoziciją. Kompozicijos kūrimo etapus ir parengtą žemės meno instaliaciją nufotografuokite ar nufilmuokite ir atsiųskite  adresu daivakabl@gmail.com  iki birželio 14d.
  4. EKOLOGINIS TYRIMAS „Ar pažįstu Ąžuolyno ekosistemos gyventojus?“. Prašome surasti ir nufotografuoti kuo daugiau (mažiausiai 5) bestuburių ir stuburinių gyvūnų, gyvenančių Ąžuolyne ir juos įvardinti bei apibūdinti. Informaciją siųskite adresu pranestan@gmail.com iki birželio 14 d.

Nurodytu laiku į Ąžuolyną nuvykite savarankiškai (klasių bendruomenė su klasių vadovu), pasirinkite Jums patinkančią vietą ir atlikite užduotis.

Linkime maloniai praleisti laiką.

azuolynas