Nominacija „AUKSINIS VARPELIS 2021“
2021-09-28
Švenčių belaukiant…
2021-12-15
Rodyti visus

Metodinė valanda „Kauno „Varpo“ gimnazijos biblioteka – šiuolaikiškas švietimo ir informacijos centras“

2021 m. lapkričio 9 d. Kauno švietimo inovacijų centro bibliotekininkės Irenos Valentukonienės kuruojamas Kauno mokyklų bibliotekininkų metodinis būrelis Kauno „Varpo“ gimnazijoje organizavo metodinę valandą, kurioje dalyvavo Kauno mokyklų bibliotekininkų metodinio būrelio narės. Gimnazijos bibliotekos šeimininkė dr. Livija Mačaitytė-Kaselienė kolegėms pristatė atnaujintas bibliotekos erdves, kuriose mokiniai ne tik skolinasi knygas, ruošiasi pamokoms, rengia baigiamuosius brandos darbus, bet ir mielai leidžia laisvą laiką pertraukų metu. Bibliotekininkės galėjo apžiūrėti ir gimnazijos istoriją atspindinčią laiko juostą bei žymiausių šios mokyklos mokinių stendą. Na, o aptarus bibliotekos veiklas, būrelio narės turėjo progą išbandyti jėgas protmūšyje.

Pralaimėjusiųjų nebuvo!