Lapkričio 15 d. gimnazijos bibliotekoje įvyko popietė –susitikimas su „Misija Sibiras 2016“dalyviu VDU doktorantu Simonu Jasavita .Susitikime dalyvavo 10-12 klasių mokinių atstovai ir mokytojai . Svečias papasakojo apie projektą ir galimybę dalyvauti jame. Šiemet ekspedicijos dalyviai važiavo į Igarką, ten didžiausios lietuvių tremtinių kapinės. Simonas įdomiai pasakojo apie savo ir draugų išgyvenimus, ištvermę, ryžtą tvarkant kapines, kurios nuvykus atrodė ,kaip miškas. Buvo įdomu stebėti filmuotoje medžiagoje jų nuveiktus darbus ,susitikimus su vietiniais gyventojais.

Susitikimais buvo įdomus, laikas prabėgo greitai. Gimnazistai pateikė juos dominančius klausimus ir padėkojo už įdomų ir turiningą pasakojimą.