2017 m. balandžio 22 d. (šeštadienį) Lietuvos sporto universiteto Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže (Aušros g. 42, Kaunas) vyko Lietuvos kūno kultūros ženklo

„Vis tobulėti“  normatyvų laikymo šventė.

Normatyvų laikymo šventėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos dvyliktokai.

Džiaugiamės jų puikiais laimėjimais !!!

Alanas Petrošius 12a,

Monika Kibildaitė 12a,

Mindaugas Vidanauskas 12e,

Žygimantas Vilkelis 12e

normatyvus išlaikė Aukso su ąžuolo vainiku ženklui. Mokiniams bus įteikti elito diplomai, pasirašyti Švietimo ir mokslo ministro ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV generalinio direktoriaus, specialus pažymėjimas ir ženklelis.

Gerda Gaižauskaitė 12a – normatyvus išlaikė Aukso su ąžuolo šakele ženklui.  Už pasiektą rezultatą bus įteiktas specialus pažymėjimas ir ženklelis. (Mokytoja: Rima Misienė)

Miglė Valentukonytė 12d – normatyvus išlaikė Aukso su ąžuolo šakele ženklui. Už pasiektą rezultatą bus įteiktas specialus pažymėjimas ir ženklelis. (Mokytoja Audra Vilūnienė)

2017 m.  balandžio 20 d. ,, Ąžuolyne”  vyko  Kauno miesto lengvosios atletikos pavasario kroso pirmenybės, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazistai:

Agnė Balčiūtė 10b,

Gerda Gaižauskaitė 12a

Žygimantas Vilkelis 12e

Mindaugas Vidanauskas 12e

Povilas Daniulaitis 11

Simas Petrauskas 11b

Rokas Misiūnas 11d d

Lukas Pogaželskis 11d

Edvinas Stanevičius 9c

1500 m.  rungtyje Gerda Gaižauskaitė 12a  laimėjo II-ąją vietą

2000 m.  rungtyje Povilas Daniulaitis 11a  laimėjo  II-ąją vietą

Mokiniai apdovanoti medaliais ir diplomais.

Mokytojos: Rima Misienė, Audra Vilūnienė