• Pilietinė veikla, atspindinti šių dienų aktualijas – iki kovo 10 d. kviečiame kiekvienos klasės mokinius parašyti palaikymo laišką (4 – 5 sakiniai) UKRAINOS mokiniams. Laiškas turi būti gražiai apipavidalintas Ukrainos ir Lietuvos simbolika ir išverstas į ukrainiečių (naudokite vertimo programas) arba anglų kalbas.

• Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, kovo 10 d. 8.05 val. visų klasių gimnazistus ir mokytojus kviečiame išsirikiuoti koridoriuose ir giedoti LR Himną.

• Kovo mėnesį saviugdos užsiėmimų metu (8,15,22,29 d.) pravedami pokalbiai apie Jaunimo organizacijas, mokiniai skatinami dalyvauti savanoriškoje veikloje. Susitikti su mokiniais atvyks Kauno miesto Jaunimo organizacijų atstovai (pagal suderintą grafiką).

Linkime tikro, nuoširdaus NACIONALINIO ORUMO !