Kauno „Varpo” gimnazijos bendruomenė sveikina Europą
2017-05-10
Jaunieji ambasadoriai ir jų draugai dalyvavo Kauno miesto renginyje „Europa Laisvės alėjoje”
2017-05-10
Rodyti visus

Projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės” jaunieji ambasadoriai pasveikino Lietuvos Europarlamentarus bei gavo atsakymą iš europarlamentarės L. Andrikienės!

Gerbiami europarlamentarai,

Jums rašo projekto „MOKYKLOS – EUROPOS PARLAMENTO AMBASADORĖS“ (#MEPA  Lietuva), jaunieji ambasadoriai iš Kauno „Varpo“ gimnazijos bei visa gimnazijos bendruomenė.

Mes džiaugiamės būdami Europos sąjungos dalimi, turėdami bendrą valiutą, kuri palengvina atsiskaitymus kitose valstybėse. Tai ne tik palengvina žmonių gyvenimą, bet ir pavaizduoja šalių artumą bei draugystę. Dėkojame turėdami galimybę studijuoti užsienio universitetuose, tapti mainų programų dalimi. Taip pat dėkojame už galimybę susipažinti su kitomis kultūromis. Dėkojame, kad padedate kurti vieningą, europietišką ir „vakarietišką“ Lietuvą.

Tad sveikiname Jus su Europos diena!

Pagarbiai,

Jaunieji ambasadoriai bei Kauno „Varpo“ gimnazijos bendruomenė.

Laba diena, mielieji.

Nuoširdžiausias ačiū už netikėtą ir malonų sveikinimą!

Sveikinu visą „Varpo” gimnazijos bendruomenę su Europos diena. Švęskime Europą – taikos ir stabilumo, laisvės ir solidarumo kontinentą.
Kituose žemynuose gyvenantiems žmonėms Europos Sąjunga yra sektinas pavyzdys, daugeliui  – svajonių žemė, į kurią jie bėga, gelbėdamiesi nuo karo baisumų ir pražūties. Didžiuokimės tuo, kad esame šios Europos dalis.

Linkiu būti pavyzdiniais europiečiais – moderniais, dinamiškais, konkurencingais. Linkiu jau gimnazijoje kurti savo ateitį taip, kad visur ir visada jaustumėtės ne tik visaverčiais europiečiais, bet ir tikrais pasaulio piliečiais, pajėgiais priimti globalius iššūkius.

Sėkmės Jums visiems!

Jūsų –