SVARBI INFORMACIJA
Skelbiame mokinių, priimtų į „Varpo“ gimnaziją, sąrašus ir kviečiame Jums patogiu laiku atvykti pasirašyti sutartis ir pristatyti likusius dokumentus.
2017 m. birželio 16 d. 13.00 val. susirinkimas (dėl bendros tvarkos ir sutarčių pasirašymo). Dalyvauja įstojusiųjų mokinių tėvai ir patys mokiniai (pageidautina)
Vieta: Aktų salė.
Rugpjūčio mėnesio paskutinę savaitę intrnetinėje svetainėje (www.varpas.kaunas.lm.lt) bus paskelbti tikslūs ir galutiniai sąrašai (kurioje klasėje, kl.vadovas, kabinetas, kt.).
(abėcėlės tvarka)
Nr. | Mokinio pavardė, vardas |
1. | Andriukaitytė Ugnė |
2. | Bagdonaitė Gabrielė |
3. | Balaišytė Greta |
4. | Baltaduonytė Emilija |
5. | Bareiša Augustas |
6. | Bidvaitė Aistė |
7. | Bieliauskaitė Vanesa |
8. | Butkutė Miglė |
9. | Butrimaitė Miglė |
10. | Ciprisevičiūtė Kamilė |
11. | Dabašinskaitė Eglė |
12. | Damašiūtė Gabija |
13. | Deliusina Julija |
14. | Dūdaitė Gabija |
15. | Garmutė Meda |
16. | Gavrilčikas Simas |
17. | Gervė Marius |
18. | Jakubavičiūtė Kotryna |
19. | Kalinauskaitė Evelina |
20. | Kalinauskaitė Ieva |
21. | Kašinskas Rokas |
22. | Kauliūtė Greta |
23. | Kaupmanaitė Airima |
24. | Kazakevičius Mantas |
25. | Kažemekaitis Titas |
26. | Kernagytė Gabija |
27. | Kimbirauskas Klaudijus |
28. | Kučinskas Ignas |
29. | Lietuvnikaitė Luknė |
30. | Lisauskas Karolis |
31. | Makarevičiūtė Gaivilė |
32. | Matusevičiūtė Amanda |
33. | Muravjovaitė Vestina |
34. | Narkevičiūtė Roberta |
35. | Naruševičius Žygimantas |
36. | Petkevičius Rokas |
37. | Petraitytė Rugilė |
38. | Pileckis Arnas |
39. | Ramanauskaitė Gabrielė |
40. | Samuolytė Milda |
41. | Sipavičiūtė Gabrielė |
42. | Stanislauskas Arminas |
43. | Svetavičiūtė Laura |
44. | Šaltenytė Aurelija |
45. | Šantaras Kajus Kristupas |
46. | Šemiotaitė Agnė |
47. | Šeštokaitė Karolina |
48. | Štaras Rokas |
49. | Tambakevičius Arvydas |
50. | Uzdila Aldas |
51. | Uzdila Taurantas |
(abėcėlės tvarka)
Nr. | Mokinio pavardė, vardas |
1. | Anglickas Dovydas |
2. | Bacevičiūtė Gabrielė |
3. | Balaišis Pijus |
4. | Blinovaitė Emilija |
5. | Černiauskas Nedas |
6. | Čiužas Lukas |
7. | Dirsytė Austė |
8. | Drulia Denas |
9. | Družinas Karolis |
10. | Dvirnaitė Viltė |
11. | Grenda Justas |
12. | Grigelis Edvinas |
13. | Jaruševičius Ugnius |
14. | Jocas Justinas |
15. | Juzėnas Titas |
16. | Kalesninkas Airidas |
17. | Kasiulynas Emilis |
18. | Kasparavičiūtė Vanesa |
19. | Kastėnaitė Evelina |
20. | Kazlovas Dominykas |
21. | Kelmelis Arnedas |
22. | Kišonaitė Eglė |
23. | Klimas Danielius |
24. | Kliūčius Nauris |
25. | Kulytė Vanesa |
26. | Kunigonis Ignas |
27. | Leonavičius Gvidas |
28. | Lyberis Rytis |
29. | Lukoševičiūtė Vaiva |
30. | Markevičius Robertas |
31. | Mikelkevičius Audrius |
32. | Partikaitė Eglė |
33. | Paukštytė Justė |
34. | Pažemeckaitė Rimantė |
35. | Petrulionis Šarūnas |
36. | Petrulis Joris |
37. | Ražaitė Deimantė |
38. | Sasnauskaitė Kamilė |
39. | Savickas Vytis |
40. | Silickas Gerdas |
41. | Sindaravičiūtė Ugnė |
42. | Stasionis Mykolas |
43. | Sviderskis Rokas |
44. | Šaulytė Gabija |
45. | Tupikovskytė Eglė |
46. | Tutkutė Ugnė |
47. | Vaivilavičius Lukas |
48. | Vidolis Karolis |
49. | Zubavičius Dominykas |
50. | Želvytė Ugnė |
51. | Žilvytytė Dalia |
52. | Žukas Mantas |
53. | Ambrazaitytė Diana |
(abėcėlės tvarka)
*NEPATEIKĖTE PAŽYMĖJIMO ORIGINALO (TIK KOPIJĄ).
Prašau pateikti originalą iki 06-13 d. 12.00 val.
Nr. | Mokinio pavardė, vardas | Pastaba |
1. | Bolutaitė Paulina | Priimtas į Europinę klasę |
2. | Burbulytė Paulina | Priimtas į Europinę klasę |
3. | Dervinytė Sofija Beatričė | Priimtas į Europinę klasę |
4. | Folkmanaitė Martyna | Priimtas į Europinę klasę |
5. | Jancevičiūtė Viltė | Priimtas į Europinę klasę |
6. | Narkevičiūtė Kamilė | Priimtas į Europinę klasę |
7. | Neimavičiūtė Augustė | Priimtas į Europinę klasę |
8. | Pučinskaitė Gabrielė | Priimtas į Europinę klasę |
9. | Sereckytė Justė | Priimtas į Europinę klasę |
10. | Šeštakauskas Mantas | Priimtas į Europinę klasę |
11. | Šutas Marius | Priimtas į Europinę klasę |
12. | Andriušaitytė Urtė | Priimtas į I klasę |
13. | Gontarskas Martynas | Priimtas į I klasę |
14. | Lukoševičiūtė Vaiva | Priimtas į I klasę |
15. | Turčinskas Rokas | Priimtas į I klasę |
16. | Ulevičius Dovydas | Priimtas į I klasę |
17. | Urbonavičius Kipras | Priimtas į I klasę |
18. | Vasiliauskas Marius | Priimtas į I klasę |
Nr. | Mokinio pavardė, vardas | Pastaba |
1. | Arlauskas Tadas | Priimtas į II Europinę klasę |
2. | Adomaitytė Jogailė | Priimta į II Europinę klasę |
3. | Draskinytė Karolina
|
Priimta į II klasę |
4. | Renita Ramanauskaitė
|
Priimta į III Europinę klasę |