2018 m. balandžio 21 d. Lietuvos sporto universiteto Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos kūno kultūros ženklo programos „Vis tobulėti“ moksleivių pasiekimų vertinimo šventė.

Šioje šventėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos 12 klasių mokiniai.

Džiaugiamės jų puikiais laimėjimais !!!

Jurgis Gurevičius  12c,

Benas  Survila Bagdonavičius  12d

normatyvus išlaikė Aukso su ąžuolo vainiku ženklui. Mokiniams bus įteikti elito diplomai, pasirašyti Švietimo ir mokslo ministro ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV generalinio direktoriaus, specialus pažymėjimas ir ženklelis.

Petras Lekšas   12b

Rokas Misiūnas   12d

Lukas Pogoželskis   12d

normatyvus išlaikė Aukso su ąžuolo šakele ženklui.  Už pasiektą rezultatą bus įteiktas specialus pažymėjimas ir ženklelis. Vilius Vileiniškis  12d  normatyvus išlaikė aukso ženkleliui. Už pasiektą rezultatą bus įteiktas specialus pažymėjimas ir ženklelis. (Mokytoja Rima Misienė)