Jau ketvirti metai iš eilės 12 b klasė lankosi Panemunės senelių namuose su įvairiom edukacinėm veiklom. Šiais metais akciją ,,Vitaminų diena“ gimnazistai skyrė spaliui – pagyvenusių žmonių mėnesiui – pažymėti. Šia proga mokiniai seneliams ir moters dienos centro atstovėms skaitė paskaitą apie sveikos mitybos principus, kalbėjo apie sveiką gyvenseną. Be to, kiekvienas paskaitos dalyvis dalyvavo ir degustacijoje. Nevaikštantys seneliai buvo aplankyti palatose, o senelių namų valgykla gavo kalną moliūgų, cukinijų, paprikų, vynuogių ir kitų vaisių ir daržovių, pasterizuotų obuolių sulčių. Malonu, kad beveik visi vaisiai ir daržovės užauginti pačių mokinių šeimų soduose, daržuose.

Juk ,,Yra dar laimė pasilenkti prie silpno, prakalbinti nebylų…“ (Just. Marcinkevičius).