Š. m. vasario 28d. – kovo 3d. mūsų gimnazijos 9-11 klasių mokiniai ir mokytoja Daiva Cibulskienė dalyvavo tarptautiniame projekte „Nordplus innovative methods of teaching languages“ Latvijoje, Balvi mieste.

Pirmoji diena- susipažinimo, komandiniai žaidimai.

Antroji diena- susipažinimas su mokykla, darbas grupėse, kuriant bendrą 3 kalbų (lietuvių, latvių, danų) dažniausiai moksleivių naudojamų žodžių žodyną, išvyka į Balvi muziejų bei edukacinė programa „Veršūkalns“ muziejuje (duonos kepimas, degustacija, susipažinimas su senoviniais latvių namų apyvokos rakandais).

Trečioji diena- išvyka į Siguldos bobslėjaus ir rogučių sportui skirtą trasą, Rygą (senamiesčio lankymas, edukacinė programa nacionalinėje bibliotekoje).

Ketvirtoji diena- darbas grupėse mokantis latvių kalbos, dalyvavimas technologijos pamokose (suvenyrų gamyba), baigiamasis folkloro vakaras.