KVIEČIAME ŠVĘSTI LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ

VASARIO 11 – 13 d.

Skelbiama akcija „Mano klasės PATRIOTIŠKIAUSIA NUOTRAUKA“. Prašau sukurti klasės nuotrauką su tautine atributika ir atsiųsti Livijai adresu lmacaityte@gmail.com  iki vasario 13 d.(ketvirtadienio)14.00 val. Komisija išrinks laimėtoją ir vasario 14 d. 11.40 val. gimnazijos aktų salėje įteiks prizą. Tikimės originalių idėjų ir didelio kūrybos antplūdžio!

VASARIO 14 d.

9.50 – 10.35 val. 203 kab.

Istorijos ir geografijos viktorina I klasių gimnazistams (ats. R. Krygerienė, A. Gasiūnaitė)

11.40 – 12.05 val. aktų salėje

Akcija „Trispalvė plazda mūsų rankose ir širdyse“. Kviečiame ateiti į aktų salę, rankose laikyti trispalves (sukursime vieną bendrą gimnazijos mokinių PATRIOTINĘ NUOTRAUKĄ), išklausyti gimnazijos direktorės sveikinimą ir sugiedoti LR Himną, pasiklausyti gimnazijos muzikos studijos atliekamų dainų.  Pertraukos metu bus įteiktas prizas klasei už PATRIOTIŠKIAUSIĄ NUOTRAUKĄ.

Gimnazijos 1 – ojo aukšto fojė veiks mokinių kūrybinių darbų paroda

„Kuriu Lietuvai“.

(ats. D. Kablienė, N. Mekina, V. Mikalajūnaitė)

Vasario 14 d. visų bendruomenės narių aprangos kodas –

trispalvė (geltona, žalia, raudona ).

LT_flag