Knygos diena
Rodyti visus

KVIEČIAME ŠVĘSTI LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ

VASARIO 14 d.

10.55 – 11.40 val. 317 kab.

istorijos ir geografijos viktorina I klasių gimnazistams (ats. R. Krygerienė, A. Gasiūnaitė)

VASARIO 15 D.

8.05 – 8.15 val. koridoriuose

Akcija „Trispalvė plazda mūsų rankose ir širdyse“ (kviečiame išsirikiuoti gimnazijos koridoriuose, rankose laikyti trispalves, išklausyti gimnazijos direktorės sveikinimą ir sugiedoti LR Himną)

1 – oji pamoka klasėse su klasių vadovais

Skelbiama akcija „Mano klasės PATRIOTIŠKIAUSIA NUOTRAUKA“. Prašau sukurti klasės nuotrauką su tautine atributika ir atsiųsti Livijai adresu lmacaityte@gmail.com  ir į Kauno „Varpo“ gimnazijos mokinių savivaldos seimo facebook puslapį asmenine žinute. Po trijų pamokų komisija išrinks ir Kauno „Varpo“ gimnazijos mokinių savivaldos seimo facebook puslapyje paskelbs laimėtoją, o visi nuotraukos kūrėjai LAIMĖS gimnazijos įsteigtus prizus! Tikimės originalių idėjų ir didelio kūrybos antplūdžio!

12.05 val. 317 kab.

Menų ir lietuvių kalbos kūrybinės grupės popietė „Kuriu Lietuvai“,  gimnazijos moksleivių-jaunųjų kūrėjų dailės darbų pristatymas.

(ats. D. Kablienė, L. Kaselienė, I. Vaškevičiūtė)

Vasario 15 d. visų bendruomenės narių aprangos kodas –

trispalvė (geltona, žalia, raudona ).