Kauno „Varpo“ gimnazija MENO PLENERAS „Gamtos spalvų šėlsmas“
2017-05-29
Ąžuolyne gimnazistai, lydimi klasės vadovų, dalyvavo orientacinio sporto varžybose
2017-06-01
Rodyti visus

10 B klasės mokinė Viktorija Jankauskaitė, sužavėta savo MIP’o tema „Idiomos, susijusios su maistu”, nusprendė pamokyti ir pradinės mokyklos „Varpelis” 4-okus

10 B klasės mokinė, Viktorija Jankauskaitė, sužavėta savo MIP’o tema „Idiomos, susijusios su maistu”, nusprendė idiomų pamokyti ir pradinės mokyklos „Varpelis” 4-okus. Tiek Viktorija, tiek ir pradinės jaunieji moksleiviai buvo patenkinti galutiniu rezultatu, -pamoka, kurioje buvo įdomu, linksma ir skanu, nes pati tema įpareigojo valgomam prizui darbštiems 4-okams. Taigi, pamokos gale jie smaguriavo tortu.
Gimnazijos bendruomenė taip pat džiaugiasi ir didžiuojasi turėdama tokių darbščių ir užsidegusių moksleivių!