Kauno „Varpo“ gimnazija

MENO PLENERAS

„Gamtos spalvų šėlsmas“

2017 m. gegužės 31 d. 10.00 – 12.00 val.

Gimnazijos teritorijoje:

• Tapyba – piešimas laisva technika (nuo klasės 1 darbas, popieriaus lapą duosime, piešimo ar tapymo priemones (dažus ir teptukus) prašome atsinešti)
  • Žemės menas – instaliacija iš gamtinių medžiagų pasirinktoje gimnazijos teritorijos vietoje (nuo klasės 1 darbas, priemonės jūsų)
  • Mišrios technikos kompozicija ant kartono panaudojant smėlį, klijus, šakeles ir kt. gamtines medžiagas (nuo klasės 1 darbas, kartono lapų duosime, kt. priemones prašome atsinešti, susirasti gamtoje)

Reikia atsiminti:

• Popieriaus ir kartono lapus prašome pasiimti iš technologijų mokytojos Daivos Kablienės.
  • Pabaigtus darbus pateikite dailės mokytojai Violetai Mikalajūnaitei.
  • Kiekvienos klasės mokiniai plenero metu turėtų sukurti po 3 kūrinius.
  • Gali būti individualūs ar grupiniai darbai.
  • Jūsų kūrybinių darbų parodos atidarymas įvyks 2017 – ųjų rugsėjo 1 d., jo metu padėkosime klasių bendruomenių kūrėjams.

Plenero metu galite surengti ir kiekvienos klasės piknikus ant žolės.

Tai gera proga aptarti praėjusius mokslo metus.

Pasitikime JUMIS,

po plenero gimnazijos teritorijoje turėtų likti tik meno kūriniai, o ne šiukšlės.

Smagaus kūrybinio šėlsmo gamtoje.